Bengt Böckman fyra färglitografier
2016-02-23
363296
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT BÖCKMAN (1926-2014), (4), Galoppmotiv, fyra stora färglitografier ur sviten ´Project Racing Form´, signerade och numrerade Bengt Böckman 44/199, bladstorlek ca 90x63 cm