Karmstol i renässansstil

Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil
Karmstol i renässansstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, skulpterad ek, renässansstil, 1800-tal, sitthöjd ca 44 cm

slitage

363300

2016-02-23