Berndt Wennström pigment print

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNT WENNSTRÖM (född 1945), Slussen, signerad och numrerad Bernt Wennström 3/17, pigment print, bladstorlek 52x91 cm, oramad

363304

2016-02-23