Hjort i trä

Hjort i trä
Hjort i trä
Hjort i trä
Hjort i trä
Hjort i trä
Hjort i trä

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJORT I TRÄ 1800-tal, skuren och bronserad, höjd ca 27, längd ca 38 cm

Sprickor, lagningar och slitage.

363310

2016-02-24