Staffan Hallström / L. Andréasson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM / LASSE ANDRÉASSON, Ta ned solen, signerad Lasse Andréasson Staffan Hallström 39/130, färglitografi, bladstorlek 44x94 cm, ormad

363311

2016-02-23