Hans Arnold

Hans Arnold
Hans Arnold
Hans Arnold
Hans Arnold
Hans Arnold
Hans Arnold

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Drömmarnas karusell", signerad Arnold, handkolorerad litografi, ca 38x44 cm

363322

2016-02-23