Brita Nordenberg oljemålning
Vollendet
2016-02-23
363332
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BRITA NORDENBERG (född 1943): Landskapsbild, signerad Brita Nordenberg, olja på duk, ca 22 x 27 cm
UTSTÄLLD: Galleri Birger Jarl 1977
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist