Johan Pettersson

Johan Pettersson
Johan Pettersson
Johan Pettersson
Johan Pettersson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN PETTERSON (född 1957): "Paysage d´Or VI" signerad och daterad Johan Pettersson 1993, olja på duk, 32x42 cm

363334

2016-02-23