Johan Pettersson

Johan Pettersson
Johan Pettersson
Johan Pettersson
Johan Pettersson

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHAN PETTERSON (född 1957): "Paysage d´Or VI" signerad och daterad Johan Pettersson 1993, olja på duk, 32x42 cm

Kuntoraportti

363334

Päivämäärä:

2016-02-23