Johan Pettersson
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHAN PETTERSON (född 1957): "Paysage d´Or VI" signerad och daterad Johan Pettersson 1993, olja på duk, 32x42 cm
Kuntoraportti
363334
Päivämäärä:
2016-02-23