Matbord
2016-02-23
363336
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, fanerad med mahogny, made in USA, höjd ca 75, 180x116, 3 iläggsskivor ca 42 cm vardera
Smärre slitage