Albert Marquet tusch

Albert Marquet tusch
Albert Marquet tusch
Albert Marquet tusch
Albert Marquet tusch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT MARQUET (1875-1947): Sittande man, signerad, tusch, ca 10 x 10 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363346

2016-02-23