Äggömma

Äggömma
Äggömma
Äggömma
Äggömma
Äggömma
Äggömma

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄGGHÖNA, S&S, tidigt 1900-tal, glaserat porslin, längd 27 cm

Åldersrelaterat slitage

363347

2016-02-24