Baltiska stolar
2016-02-23
363355
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4+2 st, Baltikum, varav 4 senempire och 2 senare 1900-tal, björk resp mahognyfanér, sitthöjd ca 45-47 cm
Bruksslitage, olika sits