Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014), Los Angeles, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 101/230, färglitografi, bladstorlek 61x80 cm, oramad

363365

2016-02-23