Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014), Los Angeles, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 101/230, färglitografi, bladstorlek 61x80 cm, oramad
363365
2016-02-23