Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FERDINAND SPRINGER (1907/8-1998): "Fleur", signerad och daterad Springer -51, EA, färgetsning, ca 36 x 23 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
363374
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här