Ferdinand Springer färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERDINAND SPRINGER (1907/8-1998): "Fleur", signerad och daterad Springer -51, EA, färgetsning, ca 36 x 23 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363374

2016-02-23