Birgit Forssell oljemålning

Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGIT FORSSELL (född 1909): "Dansös mot gul fond", signerad Birgit Forssell, gouache, ca 39 x 31 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363377

2016-02-23