Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS EKEGÅRDH (1881-1962):Modell, monogramsignerad HE, olja på duk, ca 18 x 23 cm
363409
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här