Oskar Bergman blyertsteckning

Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Maj vid Neglinge", signerad och daterad Oskar Bergman maj -21, påskrift a tergo "Tillhör bankdiriktör Ernst Thiel, nr 189", akvarell, ca 35 x 49 cm

363410

2016-02-24