Charles Pettitt oljemålning
2016-02-24
363414
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES PETTITT (1831-1885), höglandskap med figurer vid sjö, olja på duk, signerad och daterad 1860, 38 x 60 cm
Krakelerad