Läslampor

Läslampor
Läslampor
Läslampor
Läslampor
Läslampor
Läslampor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSLAMPOR, 2 st, s.k. lampe à bouilotte, elektrifierade, 1900-talets mitt, empirestil, mässing, tygskärmar, höjd ca 63 cm.

Smärre slitage.

363415

2016-02-25