Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, mässing och slipad glaskupa, omgjord till el, höj och sänkbar, höjd med kupa 143-181 cm
Kupa med mindre spricka, fot med mindre bucklor
363424
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här