Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, mässing och slipad glaskupa, omgjord till el, höj och sänkbar, höjd med kupa 143-181 cm

Kupa med mindre spricka, fot med mindre bucklor

363424

2016-02-24