Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, sannolikt 1920/30-tal, renässansstil, skulpterad ek, två dörrar, skyltmärkt Carl Johanssons Möbleringsaffär, höjd 135, 117 x 53 cm
Lös dekordel medföljer, slitage
363430
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här