Skål skulpterad ek

Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek
Skål skulpterad ek

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, sannolikt 1920/30-tal, renässansstil, skulpterad ek, två dörrar, skyltmärkt Carl Johanssons Möbleringsaffär, höjd 135, 117 x 53 cm

Lös dekordel medföljer, slitage

363430

2016-02-24