Skåp betsad furu
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1900-talets början, betsad furu, inredning med 12 lådor, höjd 149, 52 x 41 cm
Kuntoraportti
Skadad nyckel medföljer, slitage, ytskador
363432
Päivämäärä:
2016-02-24