Skåp betsad furu

Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu
Skåp betsad furu

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1900-talets början, betsad furu, inredning med 12 lådor, höjd 149, 52 x 41 cm

Kuntoraportti

Skadad nyckel medföljer, slitage, ytskador

363432

Päivämäärä:

2016-02-24