Ulf Gripenholm färglitografi
2016-02-25
363436
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, 210/210, färglitografi, 33x41 cm