Matsalsbord / halvmånebord

Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord
Matsalsbord / halvmånebord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD / HALVMÅNEBORD, 1800-talets andra hälft, vitmålat, svarvade ben, en omålad iläggsskiva, hjultrissor, längd 61+ 62+ 58, bredd 127, totallängd 181, höjd 75 cm

Bruksslitage. Senare målning. Sprickor. Färgbortfall. Fläckar

363438

2016-02-24