Matsalsbord / halvmånebord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD / HALVMÅNEBORD, 1800-talets andra hälft, vitmålat, svarvade ben, en omålad iläggsskiva, hjultrissor, längd 61+ 62+ 58, bredd 127, totallängd 181, höjd 75 cm
Bruksslitage. Senare målning. Sprickor. Färgbortfall. Fläckar
363438
2016-02-24