Fickur guld ställ
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1900-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, innerboett i 18 k guld, diameter ca 36,5 mm, vikt ca 38 g, fickurställ, mässing, bemålat glas
Lagning gångjärn, smärre slitage
363443
2016-02-25