Tommy TC Carlsson oljemålning

Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Det lilla medecinskåpet" , signerad och daterad a tergo Tommy Carlsson -07 olja på duk, ca 25x25 cm

Visas på Geijersgatan, Göteborg

363448

2016-02-29