Frank Björklund olja på pannå

Frank Björklund olja på pannå
Frank Björklund olja på pannå
Frank Björklund olja på pannå
Frank Björklund olja på pannå
Frank Björklund olja på pannå
Frank Björklund olja på pannå

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANK BJÖRKLUND (född 1960): "Hålogram", signerad, olja på pannå, ca 60x40 cm

Visas på Geijersgatan, Göteborg

363451

2016-02-29