Neutettau, porslinsfigurin

Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin
Neutettau, porslinsfigurin

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

NEU-TETTAU, figurin, Europa och tjuren, 1900-talets mitt, porslin, delvis glaserad i blått och guld, stämplad Neutettau, höjd 16, längd 30 cm

363452

2016-02-24