Oidentifierad konstnär
2016-02-25
363468
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med grönklädd kvinna, otydligt signerad, akvarell, 35x27cm