Howard Brooks litografi

Howard Brooks litografi
Howard Brooks litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOWARD BROOKES (England, född 1947): "Pater Noster" förglitografi, signerad numererad 12/100, 53x38 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

363479

2016-03-03