Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurer, signerad och numrerad Bengt Lindström 23/50, färglitografi, 60,5x98 cm, oramad
363502
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här