Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurer, signerad och numrerad Bengt Lindström 23/50, färglitografi, 60,5x98 cm, oramad

363502

2016-02-24