Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): "Dansös", signerad och daterad Timo Solin -86, objekt i bemålat trä, ca 128 x 80 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist, inköpt 1987
363505
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här