Timo Solin skulptur

Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): "Dansös", signerad och daterad Timo Solin -86, objekt i bemålat trä, ca 128 x 80 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist, inköpt 1987

363505

2016-02-23