Gunnar Johansson oljemålning

Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR JOHANSSON (född 1916): "Festlig yra", signerad, olja på duk, ca 160 x 135 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363510

2016-02-23