Vitrinskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, intarsiadekor, höjd ca 169, 110x35 cm
Kuntoraportti
Skador, draghantag saknas, invänidgt med fläckar
363532
Päivämäärä:
2016-02-24