Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, intarsiadekor, höjd ca 169, 110x35 cm

Kuntoraportti

Skador, draghantag saknas, invänidgt med fläckar

363532

Päivämäärä:

2016-02-24