Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARABIA, kaffeservis, 24 dlr, Singapore, 1900-talets mitt, bestående av: 12 koppar med fat samt 12 assietter
Zustandsbeschreibung
Ringa slitage, en kopp med spricka, 1 extra kaffefat medföljer
363535
2016-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner