Kaffeservis Arabia Singapore

Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore
Kaffeservis Arabia Singapore

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ARABIA, kaffeservis, 24 dlr, Singapore, 1900-talets mitt, bestående av: 12 koppar med fat samt 12 assietter

Zustandsbeschreibung

Ringa slitage, en kopp med spricka, 1 extra kaffefat medföljer

363535

2016-02-26