Karmstolar 1 par
2016-02-24
363536
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, fläckar