Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JEAN-BAPTISTE MONNOYER, hans art (1600-tal): Blomsterstilleben, bär signatur, olja på duk, 65x81 cm
Skador, dubblerad, omfattande retuscher
363544
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här