Jean-Baptiste Monnoyer hans art Blomsterstilleben

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JEAN-BAPTISTE MONNOYER, hans art (1600-tal): Blomsterstilleben, bär signatur, olja på duk, 65x81 cm

Skador, dubblerad, omfattande retuscher

363544

2016-02-26