Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 34x27 cm
Smärre skador efter ram
363548
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här