Axel Kleimer oljemålning

Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KLEIMER(1881-1945): Malmö hamn, signerad och daterad Kleimer 1916, olja på pannå, 13x18 cm

363549

2016-02-24