Kunglig Dansk
Closed
2016-02-24
363604
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KUNGLIG DANSK, Sachsisk blomst, 7 kaffekoppar med fat, 11 assietter, 2+2 cremekoppar, tallrik, 4 extra kaffefat varav 1 med nagg
Slitage