Gustave De Breanski

Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (1856-1898): Marinmotiv med segelfartyg och ångfartyg, signerad, olja på duk, ca 30x46 cm

363607

2016-02-25