Väggarmatur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-talets andra hälft, 5 ljuspunkter, polykromt bemålad metall, i form av blommor, höjd ca 95 cm

Ytskador

363612

2016-02-25