Karl Mårtens varfågel

Karl Mårtens varfågel
Karl Mårtens varfågel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), varfågel,sigillstämplad, signerad och numrerad 166/290, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32x31 cm

363616

2016-02-25