Karl Martens färglitografi

Karl Martens färglitografi
Karl Martens färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Sparvuggla, signerad Karl Mårtens, PT, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 43,5 x 31 cm

363625

2016-03-02