Olle Carlström, olja

Olle Carlström, olja
Olle Carlström, olja
Olle Carlström, olja
Olle Carlström, olja
Olle Carlström, olja
Olle Carlström, olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Reflex av tidig vår", olja på duk, signerad och daterad Olle Carlström 65, 102 x 106 cm

363626

2016-02-25