Gravyrer efter Le Moine

Gravyrer efter Le Moine
Gravyrer efter Le Moine
Gravyrer efter Le Moine
Gravyrer efter Le Moine

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1700-tal, efter Francois Le Moine, graverade av Laurent Cars, figurscener, ca 48 x 37 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363640

2016-02-23