Gravyrer efter Boucher

Gravyrer efter Boucher
Gravyrer efter Boucher

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1800-tal, efter Boucher, figurscener, ca 28 x 19 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Fläckar

363643

2016-02-23