Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely, D/11, färgserigrafi, ca 48,5 x 28,5 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
363645
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här